Další obsah


Naši sponzoři

Ire_logo
 Vlrz_logo2017_zakladni
 
 


Nabídka práce

Přijmeme kolegyni/kolegu na pozici speciální pedagog. Místo výkonu práce Dc Milovice, p.o.,
Dětská 361, Milovice. Nástup možný nebo dle dohody. Zkrácený úvazek. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd - změření na speciální pedagogiku, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.
Bližší informace na ddmilovice.cernovska@email.cz nebo na tel. 721 553 867

Kde nás najdete ?

Dětská 361/2
289 24 Milovice
 
 

Darovací účet:
600626584/0600

Akce DCM

Stromy

Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo prostřednictvím Státního fondu životního prostředí Výzvu  č. 9/2019. Tímto programem je podporována výsadba listnatých stromů. Cílem je zlepšit životní prostředí v obcích a vytvořit kvalitní veřejný prostor. Dětské centrum Milovice, p.o. se do této výzvy přihlásilo. Dne 18. 9. 2020 proběhla pod odborným dozorem výsadba devíti listnatých stromů v areálu dětského centra. Poděkování za pomoc při výsadbě patří odsouzeným z Věznice Jiřice.Spolupráce s armádou 15.1. 2015

Armada Armáda spolupracuje s veřejností na celé řadě projektů a aktivit také prostřednictvím VOLAREZY. Mezi nejzáslužnější patří nepochybně projekt Velitelství sil podpory VOJÁCI DĚTEM, který před třemi léty uvedl do života generál Jaroslav Kocián. Jeho součástí je pomoc dětem z Dětského centra Milovice.

Ředitelka tohoto zařízení Mgr. Petra Černovská říká: „Neobyčejně si vážíme pomoci armády prostřednictvím Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení. Po pět let máme možnost pobývat s dětmi z našeho domova v zařízeních VOLAREZY, kde je jim věnována veškerá péče a pozornost. Naše děti jsou postupně umísťovány do rodin - buď biologických nebo náhradních. O náhradní rodinnou péči je zájem nejen u nás v České republice, ale někteří naši svěřenci odcházejí k novým rodičům například do Španělska, Itálie, Švédska, Rakouska nebo Německa.

Pro samotný rozvoj osobních kompetencí dětí má neobyčejný význam, když mohou, byť na krátkou dobu, pobývat v prostředí, kde jsou v přímém kontaktu s dětmi z normálně fungujících rodin a vidí, jak žijí v souladu rodiče s dětmi, jak mezi sebou komunikují a jaké jsou jejich vzájemné vazby.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se Kopírování a šíření obsahu dcmilovice.cz je zakázáno.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím