Kde nás najdete ?

Dětská 361/2
289 24 Milovice
 
 

Darovací účet:
600626584/0600

Akce DCM


  


Spolupráce s armádou 15.1. 2015

Armada Armáda spolupracuje s veřejností na celé řadě projektů a aktivit také prostřednictvím VOLAREZY. Mezi nejzáslužnější patří nepochybně projekt Velitelství sil podpory VOJÁCI DĚTEM, který před třemi léty uvedl do života generál Jaroslav Kocián. Jeho součástí je pomoc dětem z Dětského centra Milovice.

Ředitelka tohoto zařízení Mgr. Petra Černovská říká: „Neobyčejně si vážíme pomoci armády prostřednictvím Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení. Po pět let máme možnost pobývat s dětmi z našeho domova v zařízeních VOLAREZY, kde je jim věnována veškerá péče a pozornost. Naše děti jsou postupně umísťovány do rodin - buď biologických nebo náhradních. O náhradní rodinnou péči je zájem nejen u nás v České republice, ale někteří naši svěřenci odcházejí k novým rodičům například do Španělska, Itálie, Švédska, Rakouska nebo Německa.

Pro samotný rozvoj osobních kompetencí dětí má neobyčejný význam, když mohou, byť na krátkou dobu, pobývat v prostředí, kde jsou v přímém kontaktu s dětmi z normálně fungujících rodin a vidí, jak žijí v souladu rodiče s dětmi, jak mezi sebou komunikují a jaké jsou jejich vzájemné vazby.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se Kopírování a šíření obsahu dcmilovice.cz je zakázáno.